Organik Bergamotlu Dudak Kremi

270,00

Organik bergamot kabuğu ve Shea yağı içermektedir.

Geleneksel metotlarla ve elde üretilmiştir. Tamamen saf, doğal, insan ve doğa dostudur.

İçindekiler: Organik Shea Yağı, Organik Bergamot Kabuğu Yağı

  

Shea Butter çok iyi bir dudak nemlendiricisidir. Shea yağı cildiniz tarafından çok hızlı şekilde emilir ve cildinizi rahatlatır. Cilt üzerinde doğal bir film tabakası oluşturarak uzun süreli koruma sağlar.

Shea Butter (karite yağı) shea/karite ağacının meyvesinden elde edilen katı formda bir yağdır. Karite bir tropikal Afrika ağacıdır. Burkina Faso ve Gana’da hasat yapıldıktan sonra meyvesinden (yemişlerinden) soğuk pres ile elde edilir.

Bagno di Roma kreminiz saf halde gıdai kullanıma uygun organik Shea Butter yağı ve organik bergamot kabuğu yağı içermektedir.

Bagno di Roma kreminiz saf halde gıdai kullanıma uygun organik Shea yağı ve organik bergamot kabuğu yağı içermektedir. Kullanılan bergamot yağı bergamot kabuklarının damıtılması ile elde edilmiştir. Bergamot yağı güneşle tepkimeye girerek güneş lekesine yol açmaması için bergaptensizdir. Bergamot yağı cildin nemlenmesine, hoş kokusu ile ferahlamasına ve canlanmasına yardımcı olur.

  • Shea Butter kreminizi günlük olarak dudak bakımınızda kullanabilirsiniz. Sabah ve akşam çok az bir miktar kullanmanız yeterlidir.
  • Dudağınıza elinizle sürerek yayınız. Shea yağı doğal olarak 3 faktör güneş koruyucu etkiye sahiptir.
  • Kışın dudak bakımında kullanılmasının yanında yaz aktivitelerinizde, aşırı sıcak ve kurak iklimlerde de kullanabilirsiniz.

Ağırlık 10 g
Boyutlar 3,3 × 3,3 × 3,2 cm
Hacim

15ml

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Updating…
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.