Mesafeli Satış Sözleşmesi

1. Taraflar

İşbu Sözleşme aşağıdaki taraflar arasında aşağıda belirtilen hüküm ve şartlar çerçevesinde imzalanmıştır.

Alıcı: (Sözleşmede bundan sonra “Alıcı” olarak anılacaktır)
Ad – Soyad: 
Adres:
Satıcı: Ahmet Talat Us – Us Sabun Ticareti (Sözleşmede bundan sonra “Satıcı” olarak anılacaktır)
Adres: Dağoba Köyü, No: 69 Bayramiç / Çanakkale

İş bu sözleşmeyi kabul etmekle Alıcı, sözleşme konusu siparişi onayladığı takdirde sipariş konusu bedeli ve varsa kargo ücreti, vergi gibi belirtilen ek ücretleri ödeme yükümlülüğü altına gireceğini ve bu konuda bilgilendirildiğini peşinen kabul eder.

 
2. Tanımlar

İşbu sözleşmenin uygulanmasında ve yorumlanmasında aşağıda yazılı terimler karşılarındaki yazılı açıklamaları ifade edeceklerdir.

Kanun: 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’u,
Yönetmelik: Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’ni (RG:27.11.2014/29188)
Hizmet: Bir ücret veya menfaat karşılığında yapılan ya da yapılması taahhüt edilen mal sağlama dışındaki her türlü tüketici işleminin konusunu,
Satıcı: Ticari veya mesleki faaliyetleri kapsamında tüketiciye mal sunan veya mal sunan adına veya hesabına hareket eden şirketi,
Alıcı: Bir mal veya hizmeti ticari veya mesleki olmayan amaçlarla edinen, kullanan veya yararlanan gerçek ya da tüzel kişiyi,
Site: Satıcı’ya ait internet sitesini,
Sipariş Veren: Bir mal veya hizmeti Satıcı’ya ait internet sitesi üzerinden talep eden gerçek ya da tüzel kişiyi,
Taraflar: Satıcı ve Alıcı’yı,
Sözleşme: Satıcı ve Alıcı arasında akdedilen işbu sözleşmeyi,
Mal: Alışverişe konu olan ürünleri ifade eder.

 
3. Konu

İşbu Sözleşme, Alıcı’nın, Satıcı’ya ait internet sitesi üzerinden elektronik ortamda siparişini verdiği aşağıda nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerini düzenler.

Listelenen ve sitede ilan edilen fiyatlar satış fiyatıdır. İlan edilen fiyatlar ve vaatler güncelleme yapılana ve değiştirilene kadar geçerlidir. Süreli olarak ilan edilen fiyatlar ise belirtilen süre sonuna kadar geçerlidir.

4. Ödeme ve Teslimat

Ödeme

Sitemiz üzerinden her türlü kredi/banka kartınızla online tek ödeme yapabilir ya da İyzico’nun sunmuş olduğu taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi/banka kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Herhangi bir sipariş iptali veya stok sorunu nedeniyle sipariş iptallerinde kredi/banka kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

Sipariş Bedeli İadesi

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Ahmet Talat Us – Us Sabun Ticareti üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi/banka kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi/banka kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak bildirmeniz gerekmektedir.

Teslimat

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Yurtiçi Kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda kargo firmasına teslim edilir.

Müşteri temsilcimize danışarak tercih ettiğiniz teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

Gönderinizin dış ambalajını kontrol ederek teslim alınız. Kargo sürecinde darbe alan koli ve/veya yırtık poşetli ve/veya akmış gönderiyi kabul etmeyiniz.  Siparişler tarafımızdan en iyi şekilde muhafaza edilecek şekilde ambalajlanarak kargoya teslim edilirler. Kargoda zarar gören gönderileri teslim almanız durumunda satıcı sorumlu tutulmaz.  

Ödeme Takibi

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

4. İade Koşulları

1. Alıcı; mesafeli sözleşmenin mal satışına ilişkin olması durumunda, ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde, Satıcı’ya bildirmek şartıyla hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkını kullanabilir.

Hizmet sunumuna ilişkin mesafeli sözleşmelerde ise, bu süre sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren başlar. Cayma hakkı süresi sona erdikten sonra cayma hakkı kullanılamaz. Cayma hakkının kullanımından kaynaklanan masraflar Satıcı’ ya aittir. Alıcı, işbu sözleşmeyi kabul etmekle, cayma hakkı konusunda bilgilendirildiğini peşinen kabul eder.

2. Cayma hakkının kullanılması için 14 (ondört) günlük süre içinde Satıcı’ya iadeli taahhütlü posta veya e-posta ile yazılı bildirimde bulunulması ve ürünün işbu sözleşmede düzenlenen “Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler” hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır.

Bu hakkın kullanılması halinde,
a) 3. kişiye veya Alıcı’ya teslim edilen ürünün faturası, (İade edilmek istenen ürünün faturası kurumsal ise, iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İade Faturası kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.)

b) İade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

c) Satıcı, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve Alıcı’yı borç altına sokan belgeleri Alıcı’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.

d) Alıcı’nın kusurundan kaynaklanan bir nedenle malın değerinde bir azalma olursa veya iade imkânsızlaşırsa Alıcı kusuru oranında Satıcı’nın zararlarını tazmin etmekle yükümlüdür.

 
Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler

Ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünlerin iadesi Yönetmelik gereği mümkün değildir. Ayrıca cayma hakkı süresi sona erdikten sonra cayma hakkının kullanılması da Yönetmelik gereği mümkün değildir.

Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iade edilebilmesi için ambalajlarının açılmamış, denenmemiş ve kullanılmamış olmaları gerekir.

Diğer firmalardan Bagno di Roma ürünlerini almanız durumunda, ilgili firmanın iade ve değişim koşulları uygulanır. Lütfen diğer firmaların farklı iade ve değişim süreçleri olduğunu unutmayın. Talepleriniz için ilgili firmalar ile iletişime geçmenizi rica ederiz.

İade Onayı ile İlgili Bilgilendirme

İade ürününüz depomuza ulaştıktan sonra, talebiniz ilgili ekibimiz tarafından hızlı ve doğru bir şekilde incelenecek ve değerlendirilecektir.

Değerlendirme sonucuna göre iadenizin kabul edilmesi durumunda, iade süreci tarafımızca başlatılacaktır. Para iadeniz, alışverişinizi tamamladığınız ödeme yöntemine göre gerçekleştirilecektir. Para iade onayınızın gerçekleştirilmesinin ardından, sistemimizde kayıtlı olan e-posta adresinize, iade işleminizin tamamlandığına dair bir bilgilendirme maili iletilecektir.

İade ve değişim talebinizin gerekli koşulları sağlamaması durumunda talebiniz tarafımızca kabul edilmeyerek, tekrar sipariş sahibine gönderilecektir. Konu ile ilgili bilgi almak isterseniz +90 507 364 95 60 numarasından (mesai saatleri olan 09:00-17:00 saatleri arasında) bize ulaşabilirsiniz.

5. Satıcı Bilgileri

Unvanı: Ahmet Talat Us – Us Sabun Ticareti
Adres: Dağoba Köyü, No:69 Bayramiç/Çanakkale
Bayramiç V.D: 12358832776
Telefon: +90 507 364 95 60
Eposta: [email protected]

6. Alıcı Bilgileri

Teslim Edilecek Kişi:
Teslimat Adresi:
Telefon:
E-posta / Kullanıcı Adı:

7. Sipariş Veren Kişi Bilgileri

Ad / Soyad / Unvan:
Adres:
Telefon:
E-posta / Kullanıcı Adı:

8. Sözleşme Konusu Ürün/Ürünler Bilgileri

Malın / Ürün / Ürünlerin / Hizmetin temel özelliklerini (türü, gramajı, modeli) Satıcı’ya ait internet sitesinde yayınlanmaktadır. Satıcı, ürün evsafı, kalitesi ve gramaj ve hacim miktarı aynı kalmak üzere, ürün iç ve dış ambalajını (kavanoz, şişe veya kutu) sitede yer alan görselden farklı bir ambalajla değiştirme hakkına sahiptir.

Satıcı tarafından kampanya düzenlenmiş ise ilgili ürünün temel özelliklerini kampanya süresince inceleyebilirsiniz. Kampanya tarihine kadar geçerlidir.

Listelenen ve sitede ilan edilen fiyatlar satış fiyatıdır. İlan edilen fiyatlar ve vaatler güncelleme yapılana ve değiştirilene kadar geçerlidir. Süreli olarak ilan edilen fiyatlar ise belirtilen süre sonuna kadar geçerlidir.

Sözleşme konusu mal ya da hizmetin tüm vergiler dâhil satış fiyatı aşağıda gösterilmiştir.

Sipariş Tarihi:
Ürün Açıklaması:
Adet:
Birim Fiyatı:
Ara Toplam (KDV Dahil):
Kargo Tutarı:
Toplam (KDV Dahil):
Ödeme Şekli:
Teslimat Adresi:
Teslim Edilecek Kişi:

9. Fatura Bilgileri

Ad / Soyad / Unvan:
Adres:
Telefon:
E-posta:
Fatura Teslim: Fatura, Alıcı’nın e-posta adresine e-fatura olarak gönderilecektir.

 
Yetkili Mahkeme

İşbu sözleşmeden doğan uyuşmazlıklarda şikayet ve itirazlar, kanunda belirtilen parasal sınırlar dâhilinde tüketicinin yerleşim yerinin bulunduğu veya tüketici işleminin yapıldığı yerdeki tüketici sorunları hakem heyetine veya tüketici mahkemesine yapılacaktır. İşbu Sözleşme ticari amaçlarla yapılmaktadır.

Yürürlük

Alıcı, site üzerinden verdiği siparişe ait ödemeyi gerçekleştirdiğinde işbu sözleşmenin tüm şartlarını kabul etmiş sayılır. Satıcı, siparişin gerçekleşmesi öncesinde işbu sözleşmenin sitede Alıcı tarafından okunup kabul edildiğine dair onay alacak şekilde gerekli yazılımsal düzenlemeleri yapmakla yükümlüdür.

Satıcı: Ahmet Talat Us – Us Sabun Ticareti
Alıcı (Ad / Soyad veya Ticari Unvan):
Tarih: 

Mesafeli Satış Sözleşmesi

1. Taraflar

İşbu Sözleşme aşağıdaki taraflar arasında aşağıda belirtilen hüküm ve şartlar çerçevesinde imzalanmıştır.

Alıcı: (Sözleşmede bundan sonra “Alıcı” olarak anılacaktır)
Ad – Soyad: 
Adres:
Satıcı: Ahmet Talat Us – Us Sabun Ticareti (Sözleşmede bundan sonra “Satıcı” olarak anılacaktır)
Adres: Dağoba Köyü, No: 69 Bayramiç / Çanakkale

İş bu sözleşmeyi kabul etmekle Alıcı, sözleşme konusu siparişi onayladığı takdirde sipariş konusu bedeli ve varsa kargo ücreti, vergi gibi belirtilen ek ücretleri ödeme yükümlülüğü altına gireceğini ve bu konuda bilgilendirildiğini peşinen kabul eder.

 
2. Tanımlar

İşbu sözleşmenin uygulanmasında ve yorumlanmasında aşağıda yazılı terimler karşılarındaki yazılı açıklamaları ifade edeceklerdir.

Kanun: 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’u,
Yönetmelik: Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’ni (RG:27.11.2014/29188)
Hizmet: Bir ücret veya menfaat karşılığında yapılan ya da yapılması taahhüt edilen mal sağlama dışındaki her türlü tüketici işleminin konusunu,
Satıcı: Ticari veya mesleki faaliyetleri kapsamında tüketiciye mal sunan veya mal sunan adına veya hesabına hareket eden şirketi,
Alıcı: Bir mal veya hizmeti ticari veya mesleki olmayan amaçlarla edinen, kullanan veya yararlanan gerçek ya da tüzel kişiyi,
Site: Satıcı’ya ait internet sitesini,
Sipariş Veren: Bir mal veya hizmeti Satıcı’ya ait internet sitesi üzerinden talep eden gerçek ya da tüzel kişiyi,
Taraflar: Satıcı ve Alıcı’yı,
Sözleşme: Satıcı ve Alıcı arasında akdedilen işbu sözleşmeyi,
Mal: Alışverişe konu olan ürünleri ifade eder.

 
3. Konu

İşbu Sözleşme, Alıcı’nın, Satıcı’ya ait internet sitesi üzerinden elektronik ortamda siparişini verdiği aşağıda nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerini düzenler.

Listelenen ve sitede ilan edilen fiyatlar satış fiyatıdır. İlan edilen fiyatlar ve vaatler güncelleme yapılana ve değiştirilene kadar geçerlidir. Süreli olarak ilan edilen fiyatlar ise belirtilen süre sonuna kadar geçerlidir.

4. Ödeme ve Teslimat
Ödeme

Sitemiz üzerinden her türlü kredi/banka kartınızla online tek ödeme yapabilir ya da İyzico’nun sunmuş olduğu taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi/banka kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Herhangi bir sipariş iptali veya stok sorunu nedeniyle sipariş iptallerinde kredi/banka kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

Sipariş Bedeli İadesi

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Ahmet Talat Us – Us Sabun Ticareti üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi/banka kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi/banka kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak bildirmeniz gerekmektedir.

Teslimat

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Yurtiçi Kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda kargo firmasına teslim edilir.

Müşteri temsilcimize danışarak tercih ettiğiniz teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

Gönderinizin dış amabalajını kontrol ederek teslim alınız. Kargo sürecinde darbe alan koli ve/veya yırtık poşetli ve/veya akmış gönderiyi kabul etmeyiniz.  Siparişler tarafımızdan en iyi şekilde muhafaza edilecek şekilde ambalajlanarak kargoya teslim edilirler. Sorumluluk tarafınıza aittir.

Ödeme Takibi

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

4. İade Koşulları

1. Alıcı; mesafeli sözleşmenin mal satışına ilişkin olması durumunda, ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde, Satıcı’ya bildirmek şartıyla hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkını kullanabilir.

Hizmet sunumuna ilişkin mesafeli sözleşmelerde ise, bu süre sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren başlar. Cayma hakkı süresi sona erdikten sonra cayma hakkı kullanılamaz. Cayma hakkının kullanımından kaynaklanan masraflar Satıcı’ ya aittir. Alıcı, işbu sözleşmeyi kabul etmekle, cayma hakkı konusunda bilgilendirildiğini peşinen kabul eder.

2. Cayma hakkının kullanılması için 14 (ondört) günlük süre içinde Satıcı’ya iadeli taahhütlü posta veya e-posta ile yazılı bildirimde bulunulması ve ürünün işbu sözleşmede düzenlenen “Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler” hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır.

Bu hakkın kullanılması halinde,
a) 3. kişiye veya Alıcı’ya teslim edilen ürünün faturası, (İade edilmek istenen ürünün faturası kurumsal ise, iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İade Faturası kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.)

b) İade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

c) Satıcı, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve Alıcı’yı borç altına sokan belgeleri Alıcı’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.

d) Alıcı’nın kusurundan kaynaklanan bir nedenle malın değerinde bir azalma olursa veya iade imkânsızlaşırsa Alıcı kusuru oranında Satıcı’nın zararlarını tazmin etmekle yükümlüdür.

 
Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler

Ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünlerin iadesi Yönetmelik gereği mümkün değildir. Ayrıca cayma hakkı süresi sona erdikten sonra cayma hakkının kullanılması da Yönetmelik gereği mümkün değildir.

Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iade edilebilmesi için ambalajlarının açılmamış, denenmemiş ve kullanılmamış olmaları gerekir.

Diğer firmalardan Bagno di Roma ürünlerini almanız durumunda, ilgili firmanın iade ve değişim koşulları uygulanır. Lütfen diğer firmaların farklı iade ve değişim süreçleri olduğunu unutmayın. Talepleriniz için ilgili firmalar ile iletişime geçmenizi rica ederiz.

İade Onayı ile İlgili Bilgilendirme

İade ürününüz depomuza ulaştıktan sonra, talebiniz ilgili ekibimiz tarafından hızlı ve doğru bir şekilde incelenecek ve değerlendirilecektir.

Değerlendirme sonucuna göre iadenizin kabul edilmesi durumunda, iade süreci tarafımızca başlatılacaktır. Para iadeniz, alışverişinizi tamamladığınız ödeme yöntemine göre gerçekleştirilecektir. Para iade onayınızın gerçekleştirilmesinin ardından, sistemimizde kayıtlı olan e-posta adresinize, iade işleminizin tamamlandığına dair bir bilgilendirme maili iletilecektir.

İade ve değişim talebinizin gerekli koşulları sağlamaması durumunda talebiniz tarafımızca kabul edilmeyerek, tekrar sipariş sahibine gönderilecektir. Konu ile ilgili bilgi almak isterseniz +90 507 364 95 60 numarasından bize ulaşabilirsiniz.

5. Satıcı Bilgileri

Unvanı: Ahmet Talat Us – Us Sabun Ticareti
Adres: Dağoba Köyü, No:69 Bayramiç/Çanakkale
Bayramiç V.D: 12358832776
Telefon: +90 507 364 95 60
Eposta: [email protected]

6. Alıcı Bilgileri

Teslim Edilecek Kişi:
Teslimat Adresi:
Telefon:
E-posta / Kullanıcı Adı:

7. Sipariş Veren Kişi Bilgileri

Ad / Soyad / Unvan:
Adres:
Telefon:
E-posta / Kullanıcı Adı:

8. Sözleşme Konusu Ürün/Ürünler Bilgileri

Malın / Ürün / Ürünlerin / Hizmetin temel özelliklerini (türü, gramajı, modeli) Satıcı’ya ait internet sitesinde yayınlanmaktadır. Satıcı tarafından kampanya düzenlenmiş ise ilgili ürünün temel özelliklerini kampanya süresince inceleyebilirsiniz. Kampanya tarihine kadar geçerlidir.

Listelenen ve sitede ilan edilen fiyatlar satış fiyatıdır. İlan edilen fiyatlar ve vaatler güncelleme yapılana ve değiştirilene kadar geçerlidir. Süreli olarak ilan edilen fiyatlar ise belirtilen süre sonuna kadar geçerlidir.

Sözleşme konusu mal ya da hizmetin tüm vergiler dâhil satış fiyatı aşağıda gösterilmiştir.

Sipariş Tarihi:
Ürün Açıklaması:
Adet:
Birim Fiyatı:
Ara Toplam (KDV Dahil):
Kargo Tutarı:
Toplam (KDV Dahil):
Ödeme Şekli:
Teslimat Adresi:
Teslim Edilecek Kişi:

9. Fatura Bilgileri

Ad / Soyad / Unvan:
Adres:
Telefon:
E-posta:
Fatura Teslim: Fatura, Alıcı’nın e-posta adresine e-fatura olarak gönderilecektir.

 
Yetkili Mahkeme

İşbu sözleşmeden doğan uyuşmazlıklarda şikayet ve itirazlar, kanunda belirtilen parasal sınırlar dâhilinde tüketicinin yerleşim yerinin bulunduğu veya tüketici işleminin yapıldığı yerdeki tüketici sorunları hakem heyetine veya tüketici mahkemesine yapılacaktır. İşbu Sözleşme ticari amaçlarla yapılmaktadır.

Yürürlük

Alıcı, site üzerinden verdiği siparişe ait ödemeyi gerçekleştirdiğinde işbu sözleşmenin tüm şartlarını kabul etmiş sayılır. Satıcı, siparişin gerçekleşmesi öncesinde işbu sözleşmenin sitede Alıcı tarafından okunup kabul edildiğine dair onay alacak şekilde gerekli yazılımsal düzenlemeleri yapmakla yükümlüdür.

Satıcı: Ahmet Talat Us – Us Sabun Ticareti
Alıcı (Ad / Soyad veya Ticari Unvan):
Tarih: 

Updating…
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.