Organik Defne Kremi (Saç Bakımı)

210,00420,00

Saç ve saç derisi için bakım kremidir.

Geleneksel metotlarla ve elde üretilmiştir. Tamamen saf, doğal, insan ve doğa dostudur.

İçindekiler: Organik Zeytinyağı, Organik Balmumu, Soğuk Sıkım Defne Yağı

Temizle
  

Bagno di Roma Organik kremleri, Antik Roma yazılı kaynaklarına göre Ceratum Galeni olarak adlandırılan ve reçetesi Roma’lı Hekim Bergama’lı Galen’e (130-201) ait olan formüle sadık kalınarak elde üretilmiştir.

Gerek içerdiği organik bileşenleri ve gerekse elde üretilmiş olması sebebiyle tamamen saf, doğal, insan ve doğa dostudur.

Kreminiz saç bakımında kullanımı yüzyıllar öncesine dayanan saf defne yağını içermektedir. Defne yağı defne ağacının tohumlarından soğuk sıkım metodu ile elde edilmektedir. Kreminizin içerdiği defne yağı, saçları güçlendirir ve dökülmeyi azaltır. Kreminizin içeriğindeki oleik asitler cildinizin nem dengesini korur ve saçları yumuşatır. Statik elektriği azaltarak saç bakımına yardımcı olur.

Kremin bazını organik sızma zeytinyağı ve gerçek balmumu oluşturmaktadır. Zeytinyağı içerdiği Polyphenol’ler, squalane, A ve E vitaminleri hücre yenileyici etkileri ile cildinizin yaşlanmasını yavaşlatır. Oleik asitler cildinizin nem dengesini korur.

Cilt güzelliğinde kullanımı Antik Mısır’a dayanan organik balmumu cilt üzerinde gerçek ve özel bir yumuşatıcı film tabakası oluşturur. Gerçek balmumu cildin nefes almasını engellemez ve gözenekleri tıkamaz.

  • Saç dökülmesine karşı saç ve saç derisini beslemek için ilgili bölgeye banyo öncesi ve/veya sonrası friksiyon yapılarak kullanılır. Tercihen temiz saç ve saç derisine uygulanmalıdır.
  • 30 dakika kadar kremin emilmesi beklenerek saçlar -tercihen geleneksel olarak ve soğuk metotla üretilmiş defne sabunu ile- yıkanmalı ve ılık suyla durulanmalıdır.
  • Saçlarınızı tahta ya da kemik tarakla taramanızı öneriyoruz.
  • 15 ml ambalajda 10 gr veya 50 ml ambalajda 30 gr ürün ambalaj seçenekleri vardır.

Ağırlık Yok
Boyutlar Yok
Hacim

15ml, 50ml

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Stok kodu: Yok Kategoriler: , Etiketler: , ,
Updating…
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.