Organik Deve Kuşu Yağı Kremi

540,001.440,00

Aşırı kuru ve yıpranmış ciltler için bakım kremidir. Cilde ihtiyacı olan nemi kazandırır. El kremi olarak kullanıldığında tırnakları kuvvetlendirici etki yapmaktadır. Tüm cilt tipleri için uygundur.

Geleneksel metotlarla ve elde üretilmiştir. Tamamen saf, doğal, insan ve doğa dostudur.

İçindekiler: Organik Jojoba Yağı, Deve Kuşu Yağı, Organik Balmumu

Temizle
  

Bagno di Roma Organik kremleri, Antik Roma yazılı kaynaklarına göre Ceratum Galeni olarak adlandırılan ve reçetesi Roma’lı Hekim Bergama’lı Galen’e (130-201) ait olan formüle sadık kalınarak elde üretilmiştir.

Gerek içerdiği organik bileşenleri ve gerekse elde üretilmiş olması sebebiyle tamamen saf, doğal, insan ve doğa dostudur.

Deve kuşu yağının kompozisyonu cildimizin sahip olduğu yağın özellikleriyle çok benzerdir. Deve kuşu yağı içeren Bagno di Roma krem içerdiği omega 3 ve 6 ile cildinizi besler ve canlandırır. Kreminizde Avustralya’dan ithal steril emu (devekuşu) yağı kullanılmaktadır.

Kremin bazını organik soğuk pres jojoba yağı ve gerçek balmumu oluşturmaktadır. Jojoba yağı Amerikan yerlileri tarafından kullanıldığı bilinen antik bir tedavi yağıdır. Jojoba çalısının tohumlarından elde edilir; her cilt tipine uygundur ve çok iyi emilir. Cildi besler, nem dengesini sağlar, cilde esneklik ve yumuşaklık verir. En önemlisi ciltte yağlı etki bırakmaz. Yüksek oranda vitamin ve mineral içerir. Doğal bir anti-oxidandır ve bozulmaması çok önemli bir özelliğidir.

Cilt güzelliğinde kullanımı Antik Mısır’a dayanan organik balmumu cilt üzerinde gerçek ve özel bir yumuşatıcı film tabakası oluşturur. Gerçek balmumu cildin nefes almasını engellemez ve gözenekleri tıkamaz.

  • Az bir miktarda kullanılması, çok hızlı ve konsantre bir nemlendirici etki için yeterlidir.
  • Cildin havayla temasını kesmez ve güneşle tepkimeye girerek cilt lekesi oluşturmaz.
  • İlgili bölgeye bir mercimek tanesi kadar uygulanması yeterlidir. Masaj yapılarak cildin emilimi sağlanır.
  • 15 ml ambalajda 10 gr veya 50 ml ambalajda 30 gr ürün ambalaj seçenekleri vardır.

Ağırlık Yok
Boyutlar Yok
Hacim

15ml, 50ml

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Updating…
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.