Saf Gül Suyu

330,00630,00

Cilt bakımı ve temizliği için günlük olarak kullanabilirsiniz. Gül kokusu ile vücudunuzun bio-enerjisini dengeleyecektir. Her cilt tipine uygundur.

Geleneksel damıtma metoduyla Isparta yağ güllerinden üretilmiştir.

İçindekiler: Saf Gül Suyu (Saf halde damıtılmış)

Temizle
  

Parfüm ve Kozmetik sanayinin en önemli ve en pahalı ham maddelerinden olan gül yağı pembe gül yapraklarından su buharı distilasyonu yöntemiyle üretilmektedir. Gül suyu, gül yağı üretimi esasında elde edilen damıtılmış saf ve temiz gül kokulu doğal sudur. Doğal olarak üretilen gül suları filtreden geçirilerek, şişelere dolumu yapılmakta satışa sunulmaktadır.

Dünya standartlarına uygun kalitede gül yağı ve gül suyu deniz seviyesinin 1.050m ve daha fazla yüksekliklerde yer alan, Isparta ve yöresinde yetiştirilen güllerden elde edilir. Her yıl Mayıs ve Haziran aylarında toplanan güller üstün kalitede gül yağı üretiminin gerçekleştirilmesini sağlar.

Günlük olarak ve her sabah erkenden gül bahçelerinden toplanan gül çiçekleri bekletilmeden kazanlara basılır. 500 kg gül yaprağı için yaklaşık 1500 litre su kullanılır. Kapaklar kapandıktan sonra gül yaprakları su buharı basıncı altında destilasyona tabi tutulur. Ortalama 70-80 dakika damıtma yapılır. Yaklaşık 4 ton gül yaprağından 1 litre gül yağı ve gül yağının yanında gül suyu da elde edilir.

  • Cildi besleyici ve dokuları gerginleştirici özelliği nedeniyle cilt bakımı, vücut ve makyaj temizliğinde kullanılmaktadır. Günlük kullanıma ve her cilt tipine uygundur.
  • Cilt bakımı için yüze püskürtülerek, makyaj temizliğinde ise pamuğa dökülerek uygulanır.

Ağırlık Yok
Hacim

100ml, 150ml, 250ml

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Updating…
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.