Organik Keçi Sütü Sabunu

280,00

Yüz ve vücut temizlik ve bakımı içindir. İçerdiği keçi sütü ile cildinizi besler ve nemlendirir. Hassas ciltler için uygundur.

Geleneksel metotlarla ve elde üretilmiştir. Tamamen saf, doğal, insan ve doğa dostudur.

İçindekiler: Organik Zeytinyağı, Keçi Sütü, Sabun Bazı

Stokta yok

Organik sabunlarımız soğuk metotla elde üretilmiştir. Soğuk metot sırasında zeytinyağı – sıcak metotta olduğu gibi ısıtılmadığından – vitamin ve mineral değerini yitirmez. Yağ yüksek ısıya maruz kalmadığı için okside olmaz. Toplam organik içerik oranı % 70 olup doğal sabun için en yüksek orandır.

Organik keçi sütlü sabun üretiminde su yerine Kazdağlarından yerel tarım kaynaklı keçi sütü kullanılmaktadır. Üretim öncesinde yeni sağılmış keçi sütü kullanılmakta ve kaynatılarak pastörize edilmektedir. Keçi sütü içerdiği yüksek dozlu proteinler, doğal vitaminler ve minerallerle cildinizi besler ve doğal nem dengesini korumasına yardımcı olur.

Sabunlarımız ham meşe ağacından yapılmış kalıplarda 2-6 ay arası dinlendirilerek satışa sunulmuştur.

Sabun bazı olarak kül suyu içeren tuzdan elde edilmiş antik reçete kullanılmıştır. Sabun bazı/yağ oranı kullanılan yağın özelliğine ve mevsime göre ayarlanmıştır.

Sabunlar dinlenmelerini tamamladıktan sonra baz oranları (pH) ölçülür ve kabul edilebilir oranda değilse satışa sunulmaz.

Hiçbir sabunumuz parfüm, EDTA, boyar madde, titanyumdioxide ve koruyucu içermez. Geleneksel metotla üretildiğinden doğal olarak gliserin içerir. Doğanın verdiği koku ve rengi taşırlar.

  • Hassas ciltler için, yüz ve vücut temizlik ve bakımı içindir. Günlük kullanıma uygundur.
  • Yüz için kullanıldığında ıslak yüzünüze sabunu gezdirerek uygulamanız sabununuzun daha uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır.
  • Doğal sabunların pH derecesi yüksek olduğundan gözleri yakar. Banyo sırasında göze kaçtığında gözlerin suyla durulanması yeterlidir.
  • Kullandıktan sonra sabun altlığı üzerinde bırakılması hijyen açısından daha faydalı olacak ve suya maruz kalarak sabunun erimesi en aza indirgenecektir.
  • Doğal zeytinyağı sabunları özellikleri gereği az köpürürler.

Ağırlık 75 g
Boyutlar 5,5 × 5,5 × 3,5 cm

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Stok kodu: SBZY-KS85 Kategoriler: , Etiketler: , ,
Updating…
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.