Organik Papatya Sabunu

280,00

Papatya çiçekli organik zeytinyağı sabunudur. Papatya çiçeklerinden gelen ferahlatıcı etkiyi cildinizde hissedeceksiniz.

Yüz ve vücut temizliği ve bakımında kullanabilirsiniz. Hassas ciltler için uygundur.

Geleneksel metotlarla ve elde üretilmiştir. Tamamen saf, doğal, insan ve doğa dostudur.

İçindekiler: Organik Zeytinyağı, Papatya Çiçekleri, Sabun Bazı

Stokta yok

Organik sabunlarımız soğuk metotla elde üretilmiştir. Soğuk metot sırasında zeytinyağı – sıcak metotta olduğu gibi ısıtılmadığından – vitamin ve mineral değerini yitirmez. Yağ yüksek ısıya maruz kalmadığı için okside olmaz. Toplam organik içerik oranı % 70 olup doğal sabun için en yüksek orandır.

Organik papatya çiçekli sabun üretiminde mevsimine göre taze veya kurutulmuş papatya çiçekleri kullanılmaktadır. Papatya çiçekleri üretim öncesinde organik zeytinyağında dinlendirilmekte ve papatya çiçeklerinin şifa etkisinin yağa geçmesi sağlanmaktadır. Papatya çiçeklerini sabununuzun içinde görebilirsiniz.

Sabunlarımız ham meşe ağacından yapılmış kalıplarda 2-6 ay arası dinlendirilerek satışa sunulmuştur.

Sabun bazı olarak kül suyu içeren tuzdan elde edilmiş antik reçete kullanılmıştır. Sabun bazı/yağ oranı kullanılan yağın özelliğine ve mevsime göre ayarlanmıştır.

Sabunlar dinlenmelerini tamamladıktan sonra baz oranları (pH) ölçülür ve kabul edilebilir oranda değilse satışa sunulmaz.

Hiçbir sabunumuz parfüm, EDTA, boyar madde, titanyumdioxide ve koruyucu içermez. Geleneksel metotla üretildiğinden doğal olarak gliserin içerir. Doğanın verdiği koku ve rengi taşırlar.

  • Hassas ciltler için, yüz ve vücut temizlik ve bakımı içindir. Günlük kullanıma uygundur.
  • Yüz için kullanıldığında ıslak yüzünüze sabunu gezdirerek uygulamanız sabununuzun daha uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır.
  • Doğal sabunların pH derecesi yüksek olduğundan gözleri yakar. Banyo sırasında göze kaçtığında gözlerin suyla durulanması yeterlidir.
  • Kullandıktan sonra sabun altlığı üzerinde bırakılması hijyen açısından daha faydalı olacak ve suya maruz kalarak sabunun erimesi en aza indirgenecektir.
  • Doğal zeytinyağı sabunları özellikleri gereği az köpürürler.

Ağırlık 75 g
Boyutlar 5,5 × 5,5 × 3,5 cm

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Stok kodu: SBZY-PS85 Kategoriler: , Etiketler: , ,
Updating…
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.