Organik Papatya Kremi (Hassas Ciltler)

330,00870,00

Hassas ve yıpranmış ciltler için ideal bir besleyici ve nemlendiricidir. Kışın çatlayan elleriniz için besleyici ve koruyucu olarak kullanabilirsiniz. Tüm cilt tipleri için uygundur.

Geleneksel metotlarla ve elde üretilmiştir. Tamamen saf, doğal, insan ve doğa dostudur.

İçindekiler: Organik Zeytinyağı, Organik Balmumu, Organik Portakal Kabuğu Yağı, Organik Bergamot Kabuğu Yağı, Organik Papatya Yağı

Temizle
  

Bagno di Roma Organik kremleri, Antik Roma yazılı kaynaklarına göre Ceratum Galeni olarak adlandırılan ve reçetesi Roma’lı Hekim Bergama’lı Galen’e (130-201) ait olan formüle sadık kalınarak elde üretilmiştir.

Gerek içerdiği organik bileşenleri ve gerekse elde üretilmiş olması sebebiyle tamamen saf, doğal, insan ve doğa dostudur.

Kreminizde beyaz yaprakları aşağıya bakan ve Alman Papatyası olarak da bilinen papatya cinsinin yağı kullanılmıştır. Aromaterapik olarak en değerli papatya cinsidir. Papatyanın cildi temizleyici özelliği vardır.

Portakal yağı olgun meyvelerin kabuklarının soğuk pres yapılması ile elde edilmiştir. Yüksek oranda C vitamini taşımaktadır. Cildi nemlendirici ve sıkılaştırıcı etkisi vardır. Bergamot yağı çok iyi bir antiseptiktir.

Kremin bazını organik sızma zeytinyağı ve gerçek balmumu oluşturmaktadır. Zeytinyağı içerdiği Polyphenol’ler, squalane, A ve E vitaminleri hücre yenileyici etkileri ile cildinizin yaşlanmasını yavaşlatır. Oleik asitler cildinizin nem dengesini korur.

Cilt güzelliğinde kullanımı Antik Mısır’a dayanan organik balmumu cilt üzerinde gerçek ve özel bir yumuşatıcı film tabakası oluşturur. Gerçek balmumu cildin nefes almasını engellemez ve gözenekleri tıkamaz.

  • Günlük el ve yüz bakım kremi olarak kullanabilirsiniz.
  • Isı kaynakları yakınında ve güneşte bırakmayınız.
  • 15 ml ambalajda 10 gr veya 50 ml ambalajda 30 gr ürün ambalaj seçenekleri vardır.

Ağırlık Yok
Boyutlar Yok
Hacim

15ml, 50ml

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Updating…
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.