Organik Gül Kremi (Karma Ciltler)

1.380,003.600,00

Yüz bölgesi kırışıklıklarında ve göz altı bakımında etkilidir. Tüm cilt tiplerine, özellikle karma ciltlere uygundur.

Geleneksel metotlarla ve elde üretilmiştir. Tamamen saf, doğal, insan ve doğa dostudur.

İçindekiler: Organik Jojoba Yağı, Organik Balmumu, Gül Yağı

Temizle
  

Kreminizde kullanılan gül yağı dünyadaki en değerli ve pahalı uçan yağlardan biri olup Isparta güllerinden elde edilmiştir. Dünya standartlarına uygun kalitede gül yağı deniz seviyesinin 1.050m ve daha fazla yüksekliklerde yer alan, Isparta ve yöresinde yetiştirilen güllerden elde edilir.

Günlük ve sabah erkenden gül bahçelerinden toplanan gül çiçekleri bekletilmeden bakır imbiklere konur ve su buharı distilasyonu ile yaklaşık 5 ton gülden 1 kg gül yağı elde edilir.

Bagno di Roma Organik kremleri, Antik Roma yazılı kaynaklarına göre Ceratum Galeni olarak adlandırılan ve reçetesi Romalı hekim Bergamalı Galen’e (130-201) ait olan formüle sadık kalınarak elde üretilmiştir.

Gerek içerdiği organik bileşenleri ve gerekse elde üretilmiş olması sebebiyle tamamen saf, doğal, insan ve doğa dostudur.

Kremin bazını organik soğuk pres jojoba yağı ve gerçek balmumu oluşturmaktadır. Jojoba yağı Amerikan yerlileri tarafından kullanıldığı bilinen antik bir tedavi yağıdır. Jojoba çalısının tohumlarından elde edilir; her cilt tipine uygundur ve çok iyi emilir. Cildi besler, nem dengesini sağlar, cilde esneklik ve yumuşaklık verir. En önemlisi ciltte yağlı etki bırakmaz. Yüksek oranda vitamin ve mineral içerir. Doğal bir anti-oxidandır ve bozulmaması çok önemli bir özelliğidir.

Cilt güzelliğinde kullanımı Antik Mısır’a dayanan organik balmumu cilt üzerinde gerçek ve özel bir yumuşatıcı film tabakası oluşturur. Gerçek balmumu cildin nefes almasını engellemez ve gözenekleri tıkamaz.

  • Organik gül kremini, cilt yenileme, temizleme ve gençleştirme için hem gece kremi olarak yatmadan önce ve hem de gündüz kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Çünkü sadece uyku öncesi yapılacak cilt temizliği gün boyu hava alamayan cildin kendisini toparlaması için yeterli olamamaktadır. Cildin yenilenmesi için doğal gün ışığına da ihtiyaç vardır.
  • Az bir miktarda kullanılması, çok hızlı ve konsantre bir nemlendirici etki için yeterlidir. Cildin havayla temasını kesmez ve güneşle tepkimeye girerek cilt lekesi oluşturmaz. Cilt bakımı için haricen kullanılır. İlgili cilt bölgesine mercimek büyüklüğünde kullanmanız yeterlidir. Masaj yapılarak cildin emilimi sağlanır.
  • 15 ml ambalajda 10 gr veya 50 ml ambalajda 30 gr ürün ambalaj seçenekleri vardır.

Ağırlık Yok
Boyutlar Yok
Hacim

15ml, 50ml

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Updating…
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.