Organik Damla Sakızlı Dudak Kremi

270,00

Sakız ağacının doğal damla sakızını ve organik Shea yağını içermektedir.

Geleneksel metotlarla ve elde üretilmiştir. Tamamen saf, doğal, insan ve doğa dostudur.

İçindekiler: Organik Shea Yağı, Damla Sakızı

  

Shea Butter çok iyi bir dudak nemlendiricisidir. Shea yağı cildiniz tarafından çok hızlı şekilde emilir ve cildinizi rahatlatır. Cilt üzerinde doğal bir film tabakası oluşturarak uzun süreli koruma sağlar.

Shea Butter (karite yağı) shea/karite ağacının meyvesinden elde edilen katı formda bir yağdır. Karite bir tropikal Afrika ağacıdır. Burkina Faso ve Gana’da hasat yapıldıktan sonra meyvesinden (yemişlerinden) soğuk pres ile elde edilir.

Kreminizde kullanılan damla sakızı sadece Sakız Adası ve Çeşme Yarımadası’nda yetişen sakız ağacından (pistacia lentiscus) elde edilmiş doğal ve gıda damla sakızıdır. Hipokrat ve Bergamalı Hekim Galen pek çok terkibinde damla sakızına yer vermiştir.

Bagno di Roma kreminiz saf halde gıdai kullanıma uygun organik Shea Butter yağı ve doğal damla sakızı içermektedir. Kullanılan damla sakızı sakız ağacı kabuklarının çizilmesi ile ormandan hasat edilerek elde edilmiştir. Damla sakızı cilt üzerinde bir film tabakası oluşturarak cildinizi dış etkilere karşı koruyucu etki yapacaktır. Damla sakızı hoş kokusu ile beraber dudaklarınıza hoş bir tat da verecektir.

  • Shea Butter kreminizi günlük olarak dudak bakımınızda kullanabilirsiniz. Sabah ve akşam çok az bir miktar kullanmanız yeterlidir. Dudağınıza elinizle sürerek yayınız.
  • Shea yağı doğal olarak 3 faktör güneş koruyucu etkiye sahiptir.
  • Kışın dudak bakımında kullanılmasının yanında yaz aktivitelerinizde, aşırı sıcak ve kurak iklimlerde de kullanabilirsiniz.

Ağırlık 10 g
Boyutlar 3,3 × 3,3 × 3,2 cm
Hacim

15ml

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Updating…
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.