Organik Çam Sakızlı Dudak Kremi

330,00

Çam sakızı ve organik Shea yağı içermektedir.

Geleneksel metotlarla ve elde üretilmiştir. Tamamen saf, doğal, insan ve doğa dostudur.

İçindekiler: Organik Shea Yağı, Çam Sakızı

  

Shea Butter çok iyi bir dudak nemlendiricisidir. Shea yağı cildiniz tarafından çok hızlı şekilde emilir ve cildinizi rahatlatır. Cilt üzerinde doğal bir film tabakası oluşturarak uzun süreli koruma sağlar.

Shea Butter (karite yağı) shea/karite ağacının meyvesinden elde edilen katı formda bir yağdır. Karite bir tropikal Afrika ağacıdır. Burkina Faso ve Gana’da hasat yapıldıktan sonra meyvesinden (yemişlerinden) soğuk pres ile elde edilir.

Bagno di Roma kreminiz saf halde gıdai kullanıma uygun organik Shea Butter yağı ve Kazdağları menşeili yerel tarım kaynaklı çam sakızı kullanılmıştır.

Bagno di Roma kreminiz saf halde gıdai kullanıma uygun organik Shea Butter yağı ve doğal çam sakızı içermektedir. Kullanılan çam sakızı çam ağacı kabuklarının çizilmesi ile ormandan hasat edilerek elde edilmiştir. Çam sakızı cilt üzerinde bir film tabakası oluşturarak cildinizi dış etkilere karşı koruyucu etki yapacaktır.

  • Shea Butter kreminizi günlük olarak dudak bakımınızda kullanabilirsiniz. Sabah ve akşam çok az bir miktar kullanmanız yeterlidir.
  • Dudağınıza elinizle sürerek yayınız. Shea yağı doğal olarak 3 faktör güneş koruyucu etkiye sahiptir.
  • Kışın dudak bakımında kullanılmasının yanında yaz aktivitelerinizde, aşırı sıcak ve kurak iklimlerde de kullanabilirsiniz.

Ağırlık 10 g
Boyutlar 3,3 × 3,3 × 3,2 cm
Hacim

15ml

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Updating…
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.