Organik Lavanta Kremi (Karma Ciltler)

540,001.650,00

Lavanta içerikli organik krem cildinizi temizleyerek ve canlandırarak doğal güzelliğini geri kazandıracaktır. İdeal bir yüz bakım kremidir.

Geleneksel metotlarla ve elde üretilmiştir. Tamamen saf, doğal, insan ve doğa dostudur.

İçindekiler: Organik Jojoba Yağı, Organik Balmumu, Organik Lavanta Yağı

Temizle
  

Bagno di Roma Organik kremleri, Antik Roma yazılı kaynaklarına göre Ceratum Galeni olarak adlandırılan ve reçetesi Roma’lı Hekim Bergama’lı Galen’e (130-201) ait olan formüle sadık kalınarak elde üretilmiştir.

Gerek içerdiği organik bileşenleri ve gerekse elde üretilmiş olması sebebiyle tamamen saf, doğal, insan ve doğa dostudur.

Kreminizde kullanılan organik lavanta uçanyağı İtalyan lavantalarından geleneksel olarak su buharı distilasyonu ile üretilmiştir.

Cilt güzelliğinde kullanımı Antik Mısır’a dayanan organik balmumu cilt üzerinde gerçek ve özel bir yumuşatıcı film tabakası oluşturur. Gerçek balmumu cildin nefes almasını engellemez ve gözenekleri tıkamaz.

  • Organik lavanta kreminin, cilt bakımı ve temizliği için hem gece kremi olarak yatmadan önce ve hem de gündüz kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Çünkü sadece uyku öncesi yapılacak cilt temizliği gün boyu hava alamayan cildin kendisini toparlaması için yeterli olamamaktadır. Cildin yenilenmesi için doğal gün ışığına da ihtiyaç vardır.
  • Yüze uygularken içeriğindeki lavanta esansı sebebiyle göz bölgesine kesinlikle uygulanmamalıdır; Cornea üzerinde ciddi zarar oluşturabilir.
  • Az bir miktarda kullanılması, çok hızlı ve konsantre bir nemlendirici etki için yeterlidir. Cildin havayla temasını kesmez ve güneşle tepkimeye girerek cilt lekesi oluşturmaz. İlgili bölgeye bir mercimek tanesi kadar uygulanması yeterlidir. Masaj yapılarak cildin emilimi sağlanır.
  • 15 ml ambalajda 10 gr veya 50 ml ambalajda 30 gr ürün ambalaj seçenekleri vardır.

Ağırlık Yok
Boyutlar Yok
Hacim

15ml, 50ml

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Updating…
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.