Gül Hediye Seti

4.800,00

  

Gül aromaterapinin enerji düzeyi en yüksek çiçeklerindendir. Gül kokusu aromaterapik olarak enerji ve huzur taşımaktadır.

Bagno di Roma Organik lavanta kremi, Antik Roma yazılı kaynaklarına göre Ceratum Galeni olarak adlandırılan ve reçetesi Roma’lı Hekim Bergama’lı Galen’e (130-201) ait olan formüle sadık kalınarak elde üretilmiştir. Organik gül kreminde kullanılan gül yağı dünyadaki en değerli ve pahalı uçan yağlardan biri olup Isparta güllerinden elde edilmiştir. Dünya standartlarına uygun kalitede gül yağı deniz seviyesinin 1050 m. ve daha fazla yüksekliklerde yer alan, Isparta ve yöresinde yetiştirilen güllerden elde edilir. Günlük ve sabah erkenden gül bahçelerinden toplanan gül çiçekleri bekletilmeden bakır imbiklere konur ve su buharı distilasyonu ile yaklaşık 5 ton gülden 1 kg gül yağı elde edilir. Kreminiz bu çok değerli gül yağını içermektedir.

Dudak kreminizde kullanılan damla sakızı sadece Sakız Adası ve Çeşme Yarımadası’nda yetişen sakız ağacından (pistacia lentiscus) elde edilmiş doğal ve gıdai damla sakızıdır. Kullanılan damla sakızı sakız ağacı kabuklarının çizilmesi ile ormandan hasat edilerek elde edilmiştir.

Güney İtalya’da hasat edilmiş organik bergamot ve portakal kabuklarının yağı kullanılarak elde üretilen organik bergamot yağlı oda kokusu bulunduğunuz ortam havasını temizlerken aynı zamanda aromaterapik olarak size enerji de yükleyecektir.

Banyo kesesi, Hatay yöresinde, ipek böceğinin doğal yaşamına müdahale edilmeden, kozayı kendisi delerek uçması beklendikten sonra elde edilen iplikler kullanılarak el tezgahında dokunmuştur. % 100 saf ipektir.

Saf gül suyu kullanılarak organik zeytinyağından soğuk metotla ve elde üretilmiş, olgunlaşması için 2-6 ay arası dinlendirilmiş sabununuzun hijyen bir biçimde kuruması için Ayvalık yöresinde budanan zeytin ağaçlarından elde üretilen sabunluk tercih edilmiştir.

Kazdağlarında, Ahmet ve Tuba Us tarafından sınırlı sayıda ve elde üretilmiştir.

Updating…
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.