Organik Defne Şampuanı

330,00

Defne şampuanı saç temizliği ve bakımı için kullanılmaktadır. Saçınızı temizler, besler, parlaklık verir ve içerdiği doğal gliserin ile saç derisinde kuruluk yapmaz.

Saf defne yağı ve organik sızma zeytinyağından geleneksel arapsabunu üretim metodu ile elde üretilmiştir.

İçindekiler: Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Laurus Nobilis Extract, Aqua, Potassium Hydroxide

  

Organik sızma zeytinyağ ve organik soğuk sıkım defne tohumu yağından üretilmiş sabun bazlı şampuandır. Defne yağı antik çağlardan beri saç bakımında kullanılmaktadır. Üretiminde distile su ve tuzdan elde edilmiş alkaliler kullanılmıştır. Saç ve saç derisi bakımı için kullanılır. Doğal renk ve kokusundadır: boyar madde, kıvam artırıcı, silikon, parfüm içermez.

Kullanım şekli olarak şampuan formunda olup aslen % 100 doğal sabundur. Şampuanlarımız en az iki ay dinlenerek sabunlaşmasını tamamlar. Saf doğal sabundan elde edildiğinden, insan ve doğa dostu bir üründür. SLS ve türevlerini, paraben, parfüm, boyar madde, silikon içermez.

  • Saç bakımı için özellikle kepekli saçlara tavsiye edilir. Saçlarınızı ılık suyla durulayınız ve saçta elektriklenmeye karşı tahta ya da kemik tarakla tarayınız.
  • Sabun esaslı olduğundan çocuk banyolarında göze kaçmamasına dikkat edilmelidir. Göze kaçması durumunda bol su ile yıkayınız.

(Ürün bileşenleri hakkında yukarıda ifade edilen bilgiler Farmakope kayıtları referans alınarak verilmiştir.)

Hacim

250ml

Stok kodu: DŞ-01250 Kategoriler:
Updating…
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.